Vložení nového inzerátu

 

Pokud jste již registrováni, nejdříve se prosím přihlaste.

Základní inzerce je zdarma. Kategorie Finanční služby je zpoplatněna částkou 30 kč. Po vložení inzerátu budete automaticky přesměrováni na stránku, kde si můžete zvolit příplatkové služby k právě vloženému inzerátu. Tyto služby si můžete navolit i později v detailu svého inzerátu kliknutím na odkaz "Platba za zobrazení".

Níže na stránce pod vkládacím formulářem naleznete nejčastější příčiny proč nebyl Váš inzerát schválen, případně byl zcela odstraněn z našeho systému.

Vložením inzerátu na inzertní server Inzertmanie.cz souhlasíte s Podmínkami inzerce

Kategorie
Seznam inzerátů - střed:


 Nejčastější příčiny neschválení, nebo smazání vašeho inzerátu:

- vložili jste inzerát s erotickou tématikou. Pro vložení erotické inzerce přejděte na náš inzertní portál www.sexhaus.cz

 

- není povoleno vkládat jakékoliv URL odkazy (odkazy na stránky) do samotného textu inzerátu, případně do jeho nadpisu. Při pravidelných kontrolách takové inzeráty odstraňujeme a to bez náhrady příplatkových služeb (pokud byly zvoleny).

 

- do inzerátu jste vložili fotografii/obrázek, na kterém byla URL adresa, neboli odkaz na webové stránky.

 

- vložili jste do našeho systému inzerát, u kterého máme podezření na páchání trestné činnosti (např. podvodu apod.).

 

- při psaní inzerátu jste použili v jeho nadpisu, případně textu převážně velká písmena. Zkontrolujte si prosím, zda-li nemáte na vaší klávesnici zapnutou klávesu "CapsLock".

 

V případě opakovaného porušování podmínek inzerce Vám bude zablokován účet, případně emailová adresa a tím Vám bude znemožněno vložení inzerátu do našeho systému!