Detail inzerátu - vršek:

Ubytování České Budějovice - Levný penzion

400,00 Kč
Nabídka Ubytování Česká republika 26.07.2021 62x
Ubytování České Budějovice - levný penzion pro služební pracovní cesty jednotlivců i skupin i levnou dovolenou v Jižních Čechách. Penzion se nachází v tiché části, nedaleko centra města, poblíž koleje VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.
Ubytování v soukromí České Budějovice je vhodné pro každého kdo hledá nejlevnější penziony a kvalitní ubytovací služby.
Levné ubytování České Budějovice je nekuřácké, apartmány i pokoje jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu. V některých pokojích je k dispozici kuchyňka s mikrovlnkou.
Ubytování České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru z šesti položek snídaňového menu.
Penzion České Budějovice lze využít pro krátkodobé či dlouhodobé levné ubytování.
Ubytování v Českých Budějovicích Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti.

Penziony a hotely České Budějovice jsou nejvíce oblíbeny během dovolené a jsou velice často navštěvovány rodinami s dětmi, Jižní Čechy jsou nejlepším lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.
Levné ubytování České Budějovice patří ve městě mezi nejlevnější penziony a během dovolené ubytovací zařízení lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov.
Velký zájem o ubytování v Českých Budějovicích a okolí je v době letních dovolených, penziony České Budějovice proto zájemcům o pobyt v letních měsících doporučují, zajistit si rezervaci s větším časovým předstihem.


Jaroslav Srba (0%)
Telefon721589838
Emailinfo@ubytovani-cbudejovice.cz
Stavjako novéPenzion Minor ubytování České Budějovice 400,00 Kč

Penzion Minor ubytování Č...

  • Nabídka
  • Česká republika
  • 26.07.2021

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice pro kvalitní a levnou dovolenou. Všechny pokoje včetně apartmánu jsou komfortně vybaveny koupelnou s vlastním WC, sprchou, televizí se satelitním příj...


Detail inzerátu spodek: