Detail inzerátu - vršek:

Penzion Minor ubytování České Budějovice

400,00 Kč
Nabídka Ubytování Česká republika 26.07.2021 65x
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice pro kvalitní a levnou dovolenou. Všechny pokoje včetně apartmánu jsou komfortně vybaveny koupelnou s vlastním WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, rádiem, chladničkou a wi-fi internetovým připojením. V některých pokojích mají hosté k dispozici malou kuchyňskou linku s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.
Ubytování České Budějovice se snídaní, nedaleko centra a výstaviště a patří mezi nejlevnější a přitom kvalitní penziony a apartmány vhodné pro dovolenou v Jižních Čechách. Snadné parkování před penzionem nebo na uzavřeném parkovišti. Ubytování se psem je možné po dohodě s recepcí penzionu. Využijete nabídku i dlouhodobého ubytování, které patří mezi nejlepší ve městě České Budějovice a okolí, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takové složení postelí, které bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.
Ubytování v soukromí České Budějovice poskytuje kvalitní ubytovací služby, důsledně dbá na desinfekci a každodenní pečlivý úklid. Pokoje i celý penzion je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.
Penzion Minor najdete ve městě České Budějovice, poblíž jsou koleje VŠTE, firma Robert Bosch a pivovar Budvar.
Během Vaší dovolené v Českých Budějovicích může být penzion skvělým výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města. Užijete si pohodu a relaxaci v Jižních Čechách, v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky.


Jaroslav Srba (0%)
Telefon387314949
Emailinfo@penzionminor.cz
Stavjako novéUbytování České Budějovice - Levný penzion 400,00 Kč

Ubytování České Budějovice ...

  • Nabídka
  • Česká republika
  • 26.07.2021

Ubytování České Budějovice - levný penzion pro služební pracovní cesty jednotlivců i skupin i levnou dovolenou v Jižních Čechách. Penzion se nachází v tiché části, nedaleko centra města, poblíž kol...


Detail inzerátu spodek: