Detail inzerátu - vršek:

Prostorový termostat Junkers FR 120

4 000,00 Kč
Nabídka Topení, kotle a paliva Česká republika 03.05.2020 168x
Prodám funkční prostorový termostat JUNKERS FR 120 používaný cca 3 roky.

Důvod prodeje: Výměna starého kotle Eurostar (nekompatibilita s novým kotlem).

Návod k instalaci a obsluze mohu zaslat v elektronické podobě (pdf soubor) na e-mail.

Technické informace

- pro plynové kotle Junkers CeraclassExcellence, CeraclassAcu Comfort, Cerastar, Ceramini, CerapurSmart, CerapurComfort, CerapurAcuSmart, CerapurAcu, CerapurModul, CerapurMaxx a Eurostar

- lze naprogramovat až 6 časů sepnutí za den se třemi různými druhy provozu.

- snadná obsluha
- regulace 5 - 30 °C
- snadná údržba díky hlášení nestandardních provozních stavů na displeji
- integrace veškerých solárních funkcí do systému regulátoru
- snadné uvedení do provozu pomocí jednoduchého menu
- maximální solární zisk díky patentovanému solárnímu algoritmu SolarInsideProstorová regulace FR120 je určená pro instalaci na stěnu do referenčního prostoru pro 1 topný okruh, vyznačuje se zjednodušeným zákaznickým ovládáním, ve standardním zobrazení se nezobrazují nepřehledná hlášení, hlášení jsou dostupná jednoduše po stisknutí volícího tlačítka. V menu vytápění je pouze 1 předdefinovaný program s možností jednoduše proveditelných individuálních úprav.

Regulace FR120 nahrazuje původní FR100 a FR110, je proto univerzálněji použitelná pro kombinované kotle ZW... ale i pro kotle s nepřímoohřívaným zásobníkem (ZS…), nechá se připojit standardně ke kotlům s Heatronic III přes 2 žilovou sběrnici B-B, ale i přes analogové rozhraní 1-2-4 třížilovým kabelem a je tak použitelná i pro starší kotle Junkers s původní plynulou regulací výkonu, která se připojovala rovněž třížilovým kabelem. Má možnost digitálního nastavení týdenního programu, až 6 časů sepnutí během dne pro vytápění i ohřev TV v případě kotlů s Heatronic III.. Nechá se kombinovat s IPM.. moduly, s dalšími FR120 či FR10. Je možné ji použít i pro solární ohřev TV v kombinaci s modulem ISM1.

Doprava poštou (náklady hradí kupující) nebo osobní převzetí ve Varnsdorfu a okolí.


Martin Bek (0%)
Telefon777673073
Emailbekm@seznam.cz
Stavjako nové
Detail inzerátu spodek: