Detail inzerátu - vršek:

Práce z domova

Cena: Dohodou
Nabídka Brigády Česká republika 01.08.2019 13x
Jste na Rodičovské dovolené a nechcete se vracet do zaměstnání, nebo si potřebujete přivydělat? Nebo si chcete přivydělat k práci nebo k důchodu? Teď máte iIdeální šanci začít a časem přejít na plný úvazek.
Pracovní náplň: péče o klienty, vyřizování objednávek,
Nabízíme:
práce z domova v čase, který si určíte vy sami
online zaškolení - nemusíte nikam osobně docházet
8 - 12 tisíc měsíčně – výše výdělku je závislá na čase, který tomu věnujete
možnost kariérního růstu

Požadujeme:
ochotu učit se
základy práce na PC
vlastní telefon, internet

Květoslava Kubesová (0%)
Telefon+420602575534
Emailkvetoslava.kubesova@seznam.cz
Stavnové

OKG-nejen zdraví, ale i peníze Dohodou

OKG-nejen zdraví, ale i ...

  • Nabídka
  • Česká republika
  • 01.11.2017

Hledáte zajímavou práci, za kterou byste nemuseli odcházet z domova? Věříte bylinkám a jejich úžasnému vlivu na zdraví? Potom Vám nabízím práci ve velmi dobrém kolektivu prosperující firmy, kde š...