Detail inzerátu - vršek:

Zájezdy k moři autobusem od 3990 Kč

5 690,00 Kč
Nabídka Zájezdy Česká republika 18.02.2019 525x
Nabízíme autobusové zájezdy do Itálie Lido Adriano, ubytování v apartmánech s bazénem a tenisem v ceně, do 200 m od moře. Z místa jsou výlety do Ravenna, www.mirabilandia.it San Marino, Safari, Aquapark aj. Letovisko Lido Adriano
leží 150 Km pod Benátkami, je to středně velké letovisko, v místě 3x týdně tržnice, animační programy, dva velké supermarkety LIDL a EUROSPIN, dostatek nákupních a stravovacích zařízení. Pro děti animační programy, dětské atrakce a parky.Vstup do moře je pozvolný, pláže široké písčité, moře čistě s častými vlnami. Odjezdy autobusu - Havířov, Ostrava, Olomouc, Brno a dále po trase a nebo domluvy.
U skupiny osob nabízíme každé 11.-té místo zdarma. Pěkně zařízené apartmány Anna Maria jsou velmi žádané a jsou vybavené včetně TV, pračky, mikrovlnky atd. Investujte do vašeho zdraví a vezměte děti a celou rodinu k moři.
Kombinace mořské vody, vlhkého vzduchu a slunce totiž posiluje imunitu až na několik měsíců dopředu. Může za to hlavně Vitamín D3, který získáváme ze slunce, jehož nedostatkem dle klinických studií trpí více jak 60 % populace.
Cena zájezdu s dopravou činí 3990 až 5990 Kč dle termínu.


Martinitour CK (0%)
Telefon606576723
Emailmartinitour@seznam.cz
Stavnové
Detail inzerátu spodek: