Detail inzerátu - vršek:


Prodej rodinného domu 206 m², pozemek 987 m² Všest

4 500 000,00 Kč
Nabídka Rodinné domy Hradec Králové 30.07.2018 14x
Prodej rodinného domu 206 m², pozemek 987 m² Všestary, okres Hradec Králové

Prodej nedokončené novostavby rodinného domu v centrální části obce Všestary (7 km od HK směr Jičín). V těsné blízkosti ZŠ, MŠ, krytý plavecký bazén, úřad, obchod, lékárna a zastávka autobusu, kostel, archeopark i hřbitov.
Novostavba má dispozici 7 + 1 s půdorysnými rozměry 16 x 15 m. Zastavěná plocha rodinného domu 206 m², plocha zahrady 987 m². V objektu garáž pro 2 os. automobily. V 1 NP se nachází garáž, technická místnost, spojovací chodba, pokoj s vlastí sprchou, kuchyň, obývák, koupelna, záchod. Ve 2 NP se nachází spojovací chodba, koupelna, záchod a 5 pokojů. Dále se v objektu nachází prostorná půda a vedle zadní části objektu nekrytá venkovní terasa. Okno k bytovému domu je jen z kuchyně.
V objektu je hotové podlahové topení, rozvody vody, odpady, rozvody UT, rozvody nn (příprava pro inteligentní domácnost). V 1 NP již zhotoveny rozvody pro plánovanou rekuperaci. Vytápění je plánované kondenzačním plynovým kotlem či krbovými kamny s teplovodní vložkou. Vodovodní přípojka je z hlavního řádu ukončena ve vodoměrné šachtě na hranici pozemku. Kanalizační přípojku lze napojit na domácí ČOV či na veřejnou kanalizaci, která by se již měla začít realizovat. Do objektu přivedena přípojka nn a plynu.
Krytina Bramac, dřevěná Euro okna a dveře (smrk profil 88), elektrická vrata Rollo, anhydridová podlaha v 1 i 2 NP, hotové štukové omítky.
Fotografie s podlahovým topením a rekuperací jsou z výstavby. Nyní je vše zalité samonivelačním anhydridem.
Stavební povolení do konce roku 2020 s možností prodloužení.
Podmínkou je převzetí hypotéky ve výši cca 1,6 mil. Kč (tato částka je již zahrnuta v celkové ceně).
Na dokončení potřeba cca 1mil.
Smlouvy můžeme vyhotovit sami (máme zkušenosti), popř. dle dohody.
Jsem soukromá osoba. Důvod prodeje - nemovitost z prvního manželství. Nyní bydlíme v jiném RD v blízkosti našich zaměstnání.
Více fotografií na vyžádání. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě o víkendu.
RK nevolat.
Cena za nemovitost 4 500 000,- Kč
verastrakova@email.cz
737/868 333


Věra Straková (0%)
Telefon737868333
Emailverastrakova@email.cz
Stavnové

Detail inzerátu spodek: