Často kladené dotazy

Zde Vám přinášíme nejčastější otázky a odpovědi, které Vám pomohou se na našem inzertním serveru orientovat.


Je na tomto portálu inzerce zdarma?

Ne! Z důvodu neustálého porušování všeobecných podmínek inzerce byl za vložení inzerátu stanoven polatek 10 kč. Tímto zanedbatelným poplatkem chceme zkvalitnit obsah vkládáných inzerátů. Po vložení inzerátu budete automaticky přesměrováni na stránku, kde budete vyzváni k zaplacení poplatku a kde si můžete zvolit příplatkové služby k právě vloženému inzerátu. Příplatkové služby si můžete navolit i později v detailu svého inzerátu kliknutím na odkaz "Platba za zobrazení"


Je povinná registrace?

Ano, vzhledem k nařízením EU ohledně ochrany osobních údajů uživatelů (GDPR) je registrace povinná. Díky registraci máte možnost po přihlášení do vašeho účtu editovat své inzeráty, což znamená, že máte nad inzeráty plnou kontrolu. Můžete tak kdykoliv inzerát upravit, pozastavit jeho zobrazování, sledovat odpovědi na vaše inzeráty a mnoho dalšího.


Jak dlouho se bude inzerát zobrazovat na inzertním serveru?

Inzerát se bude zobrazovat na stránkách po dobu 360 dní. Před jeho expirací budete upozorněni emailem o jeho blížícím se konci zobrazování. Prodloužit jej můžete použitím tlačítek smazat a následně obnovit. Pokud na tento email nezareagujete, inzerát bude automaticky odstraněn ze systému.


Kolik můžu vložit do systému inzerátů?

Počet inzerátů ani jejich obsah není nikterak omezen. Avšak musí splňovat podmínky inzerce portálu inzertmanie.cz


Jak zvýhodním (natopuji) svůj inzerát?

První variantou je možnost natopovat inzerát hned po jeho vložení na stránky. Po vložení inzerátu budete automaticky přesměrováni na stránku "Platba za zobrazení" kde si můžete právě vložený inzerát natopovat.

Na výběr máte ze 4 druhů zvýhodnění a to konkrétně: TOPOVÁNÍ, BAREVNÉ ZVÝRAZNĚNÍ, přesunutí inzerátu do TOP BOXU na hlavní straně a ZOBRAZENÍ ODKAZU v detailu inzerátu.

 

Na výběr máte několik platebních metod:

PayPal - platba kartou, nebo z paypal účtu
Pomocí SMS - platba pomocí mobilního telefonu tzv. Premium SMS (sms textové zprávy s vyšším tarifem nad rámec služeb, které máte aktivovány u svého operátora)

Po výběru platební metody postupujte dle instrukcí na monitoru.

Inzerát můžete zvýhodnit i později a to kliknutím v jeho detailu na odkaz "Platba za zobrazení". Dále postupujte úplně stejně tak jak je popsáno výše.


 

 

Detail inzerátu spodek: